Frans de Kok - Mein Tagebuch (XXL)
Pavel Pepperstein - " SIE SPIELEN " 1966 signiert
Gaston Haustraete - Frau geht im Park spazieren
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
In opdracht geveild:
(1-36-1)
Origineel werk van Cees Bantzinger. Gemengde techiek: Inkt + Waterverf
Titel: Bij de Rechter
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 25cm x 18cm
Gesigneerd: Handgesigneerd in stift
Ingelijst: In Passepartout (50 x 33cm)
Materiaal: Inkt/Waterverf op papier
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden voor 10 euro excl. de lijst. Afhalen in Diemen. Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.
Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd. Dit geldt voor alle werken aangeboden door de Veilingmeester op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel mbt de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
Startzeit | 27-6-2012 um 17:09 |
Endzeit | 9-7-2012 um 17:09 |