Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzondere ets door Clary Mastenbroek
Voorstelling van een Triptiek met schelpachtige vormen
Losbladig, beeldmaat 10x30, bladmaat 33x50
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Clary Mastenbroek '71
Getiteld in potlood l.o. 'Triptik'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 28-2-2016 um 12:17 |
Endzeit | 8-3-2016 um 16:17 |