Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijzondere ets door Clary Mastenbroek
Voorstelling van een Triptiek met schelpachtige vormen
Losbladig, beeldmaat 10x30, bladmaat 33x50
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Clary Mastenbroek '71
Getiteld in potlood l.o. 'Triptik'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 28-2-2016 à 12:17 |
Heure de fin | 8-3-2016 à 16:17 |