Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeldzaam werk uit 1971 van Daan van Golden. Achter handgesigneerd (zichtbaar via glazen achterwand lijst). En genummerd 7/25. techniek: Kleurenzeefdruk op dikker papier / karton.
Afmeting: 95x77cm. Kunstwerk is in een uitzonderlijk goede staat!! Wordt geveild inclusief de kostbare massief houten vitrine-lijst (zeer smaakvol ingelijst). Zie foto.
Betreft een unieke kans: Werk van Daan van Golden komt zelden op de markt!!
Authenticiteit is zonder enig voorbehoud gewaarborgd door inbrenger!!
Veiling loopt af op Woensdagavond 17 juni.
Vanwege de hoge waarde van dit werk kan het kosteloos bezorgd worden in heel Nederland!! Ophalen is uiteraard ook mogelijk.