Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Ets door Eugene Rensburg
Voorstelling van Maison Hayart, Quai de la Golee Liege
Losbladig, beeldmaat 28x21, bladmaat 45x32
Gesigneerd in potlood r.o. 'EugRensburg'
Getiteld in de druk l.o. en tevens gesigneerd in de druk r.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 19-9-2018 um 10:15 |
Endzeit | 30-9-2018 um 13:00 |