18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Techniek is verf op papier .
Afmetingen 40 bij 35 cm.
Gesigneerd met initialen F.P. niet ingelijst
Ort des Objekts | Zutphen, Niederlande |
Startzeit | 21-4-2018 um 19:06 |
Endzeit | 28-4-2018 um 19:06 |