Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Mooischilderij ,dikke verflagen van deze cobra verwante Deense schilder.
Het werk is zowel aan de voorzijde als verso goed gesigneerd.
Het is ingelijst met de afmetingen 48 bij 57 cm. , en het verkeert in een uitstekende staat.
Het kan zo worden opgehangen.
Bij voorkeur halen, verzenden mogelijk
Startzeit | 27-10-2016 um 18:25 |
Endzeit | 10-11-2016 um 17:30 |