Philip Vencken - Acryl auf Leinwand, Ohne Titel
Theo Koster - Siebdruck, Querformat rot – gerahmt
Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911
Kunstenaar: Frans Jacob Diederich Boers
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: ezeltjes
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 70 x 50 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 11-5-2017 um 15:11 |
Endzeit | 13-5-2017 um 20:11 |