Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Erg mooie litho van Fred Koot uit de Saturnusreeks. Hoge kwaliteit! Titel: Archeron V (Surrealistisch landschap). Nummer: 60/125. Jaar: 1954. Afmetingen: H48 x b64 cm.
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZLS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 14-8-2017 um 22:49 |
Endzeit | 19-8-2017 um 21:49 |