Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Erg mooie litho van Fred Koot uit de Saturnusreeks. Hoge kwaliteit! Titel: Archeron V (Surrealistisch landschap). Nummer: 60/125. Jaar: 1954. Afmetingen: H48 x b64 cm.
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZLS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 14-8-2017 om 22:49 |
Eindtijd | 19-8-2017 om 21:49 |