KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

312 aangeboden items / 5413 verkochte items

FA. (173 x Favoriet)
312 aangeboden items door deze verkoper
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek: rood in zwart kopen? Bied vanaf 2499!
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek: rood in zwart

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen93 cm x 113.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte Molenkamp - Acrylverf op board - 1985 kopen? Bied vanaf 2299!
Charlotte Molenkamp - Acrylverf op board - 1985

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
TechniekAcryl
Afmetingen78 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912 kopen? Bied vanaf 199!
Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1912
TechniekAcryl
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote houtsnede: kan kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote houtsnede: kan

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Gutter - Olieverf op board: soldaatjes - 1992 kopen? Bied vanaf 1100!
Piet Gutter - Olieverf op board: soldaatjes - 1992

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
Afmetingen31 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Jean Pierre Yvaral - zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 125!
Jean Pierre Yvaral - zeefdruk: abstract

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoshiko Noma - Ets: Paysage III kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Ets: Paysage III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ada Breedveld - Acryl en bladgoud op doek: Verliefd, een luchtige droom - 1996 kopen? Bied vanaf 1150!
Ada Breedveld - Acryl en bladgoud op doek: Verliefd, een luchtige droom - 1996

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1996
TechniekAcryl
Afmetingen106 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dook Everse - Olieverf op doek: Vaas met bloemen, met dorp op de achtergrond kopen? Bied vanaf 350!
Dook Everse - Olieverf op doek: Vaas met bloemen, met dorp op de achtergrond

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen67 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Frits van Eeden - Tekening: Dieren kopen? Bied vanaf 75!
Frits van Eeden - Tekening: Dieren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden - Ets - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Toon van Driel - Pentekening: Toon op vakantie - "zo, weer een fooi uitgespaard!" kopen? Bied vanaf 40!
Toon van Driel - Pentekening: Toon op vakantie - "zo, weer een fooi uitgespaard!"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
David Granaat - ets: Handgebaar kopen? Bied vanaf 25!
David Granaat - ets: Handgebaar

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen55.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen50.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Daniel Humair - prent 190: zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Daniel Humair - prent 190: zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mick Rooney - Gouache - 1977(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!
Mick Rooney - Gouache - 1977(Groot werk!)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
TechniekGouache
Afmetingen103 cm x 128.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dolf Breetvelt - Gouache - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 399!
Dolf Breetvelt - Gouache - abstracte compositie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekGouache
Afmetingen59 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!
Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAcryl
Afmetingen91 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003 kopen? Bied vanaf 350!
Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2003
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Cees Andriessen - Lino - 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Cees Andriessen - Lino - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen38 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 100!
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982 kopen? Bied vanaf 200!
Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31.5 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dana Andreev - Ets: Wings - 1999 kopen? Bied vanaf 125!
Dana Andreev - Ets: Wings - 1999

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Kleurrijke zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 199!
Jan Cremer - Kleurrijke zeefdruk - 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1996
Afmetingen79 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1951
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dadara - beeld: Greyman king kopen? Bied vanaf 85!
Dadara - beeld: Greyman king

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekKunststof
Afmetingen30 cm x 9 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht870 g
Dadara - beeld: Greyman clown kopen? Bied vanaf 85!
Dadara - beeld: Greyman clown

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekKunststof
Afmetingen21 cm x 8 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht620 g
Christina Assmann - & Andreas Siekmann - Litho: Sonsbeek - 1993 kopen? Bied vanaf 55!
Christina Assmann - & Andreas Siekmann - Litho: Sonsbeek - 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ansuya Blom - Gemengde techniek: toen ze jong was - 1988(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 499!
Ansuya Blom - Gemengde techniek: toen ze jong was - 1988(Groot werk!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1988
Afmetingen85.5 cm x 114.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk: Paneel oker I kopen? Bied vanaf 99!
Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk: Paneel oker I

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983 kopen? Bied vanaf 650!
Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1983
TechniekVaria
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Gerdine Duijsens-Kroeze - Zeefdruk: 'Als de kersen rijp zijn' kopen? Bied vanaf 175!
Gerdine Duijsens-Kroeze - Zeefdruk: 'Als de kersen rijp zijn'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen64.5 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miriam Slaats - Gemengde techniek: Schrik - 1988 kopen? Bied vanaf 199!
Miriam Slaats - Gemengde techniek: Schrik - 1988

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1988
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerdine Duijsens-Kroeze - Zeefdruk: Willemien kopen? Bied vanaf 175!
Gerdine Duijsens-Kroeze - Zeefdruk: Willemien

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen66 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jeroen Henneman - sculptuur: Titanic I - 2002 kopen? Bied vanaf 1795!
Jeroen Henneman - sculptuur: Titanic I - 2002

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2002
TechniekIJzer
Afmetingen22 cm x 62 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Gerard Adolfs - Inkt op papier: Oosterse stad/Figuren/Een man met een visnet kopen? Bied vanaf 149!
Gerard Adolfs - Inkt op papier: Oosterse stad/Figuren/Een man met een visnet

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1949
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans kopen? Bied vanaf 299!
Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen57.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013 kopen? Bied vanaf 199!
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2013
TechniekPotlood
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yvan Theys - Pastel op papier, ingelijst - 1984 kopen? Bied vanaf 499!
Yvan Theys - Pastel op papier, ingelijst - 1984

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1984
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - ingelijste litho - zonder titel - 1962 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - ingelijste litho - zonder titel - 1962

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Leyerzapf - zeefdruk: De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 199!
Hans Leyerzapf - zeefdruk: De gelukkige terugkeer

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen65 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Vos - Pentekening: Bij ons in Holland - 1960 kopen? Bied vanaf 255!
Peter Vos - Pentekening: Bij ons in Holland - 1960

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1960
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Toon van Driel - 2 Pentekeningen: Toon op vakantie - "Heb je nog...?/Snik, ik hoop dat..." kopen? Bied vanaf 100!
Toon van Driel - 2 Pentekeningen: Toon op vakantie - "Heb je nog...?/Snik, ik hoop dat..."

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
A.R. Penck - Tekening in boek: Errinerung-Modell-Denkmal - 1999 kopen? Bied vanaf 225!
A.R. Penck - Tekening in boek: Errinerung-Modell-Denkmal - 1999

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekStift
Afmetingen11 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Rijvers - bronzen beeld: stier kopen? Bied vanaf 149!
Wim Rijvers - bronzen beeld: stier

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekBrons
Afmetingen19 cm x 8 cm x 9 cm (h x b x d)