Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Dit werk van Ger Boosten is een van zijn meest gezochte etsen, o.a. afgebeeld in de catalogus bij de tentoonstelling in Parijs, la Fondation Custodia, 2015. In mint conditie, ingelijst achter ontspiegeld museumglas. Genummerd: 27/50, gesigneerd, afmeting lijst: 57 x 69 cm, beeldformaat: 37 x 40 cm., gedateerd 1978.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Koudum, Niederlande |
Ort des Objekts | Koudum, Niederlande |
Startzeit | 26-1-2017 um 17:15 |
Endzeit | 9-2-2017 um 17:15 |