Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1922 |
Technik | Bleistift |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 24 x 61 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 41 x 74 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig, vroeg werk van de Utrechtse kunstenaar en muziekrecensent Gerard Bergman. Potloodtekening op papier in Jugendstil-achtige stijl, gesigneerd en gedateerd (“Dec. 1922”). In nette lijst en met zuurvrij passe-partout, maar zonder glas. In goede conditie; ik weet niet of het geel bij de rechterhand een verkleuring of opzet is. Museumglas ervoor en het is een pareltje.
Afmetingen: 74cm x 41cm (incl. lijst), 61cm x 24cm (binnen passe-partout)
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Ik weet niet of het geel bij de rechterhand een verkleuring of opzet is | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 23-9-2020 um 13:46 |
Endzeit | 28-9-2020 um 19:20 |