Gerard Bergman - Jugendstil dwarsfluitspeler (1922), tekening (ingelijst) - Verkocht

Gerard Bergman - Jugendstil dwarsfluitspeler (1922), tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 94,30 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerard Bergman - Jugendstil dwarsfluitspeler (1922), tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Gerard Bergman - Jugendstil dwarsfluitspeler (1922), tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Gerard Bergman - Jugendstil dwarsfluitspeler (1922), tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Gerard Bergman - Jugendstil dwarsfluitspeler (1922), tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (263)
  • Gerard Bergman (1899-1980)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1922
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 61 cm (h x b)
Lijst41 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig, vroeg werk van de Utrechtse kunstenaar en muziekrecensent Gerard Bergman. Potloodtekening op papier in Jugendstil-achtige stijl, gesigneerd en gedateerd (“Dec. 1922”).  In nette lijst en met zuurvrij passe-partout, maar zonder glas.  In goede conditie; ik weet niet of het geel bij de rechterhand een verkleuring of opzet is.  Museumglas ervoor en het is een pareltje.

Afmetingen: 74cm x 41cm (incl. lijst), 61cm x 24cm (binnen passe-partout)

Ik weet niet of het geel bij de rechterhand een verkleuring of opzet is

Gerard Bergman (1899-1980)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
74 cm
41 cm
61 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 94,30(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2020 om 13:46
Eindtijd:28-09-2020 om 19:20
Biedingen (18)
94262
28 sep. / 19:13
€ 82
ccpk88
28 sep. / 19:07
€ 72
94262
28 sep. / 19:07
€ 67
94262
28 sep. / 19:07
€ 62
ccpk88
28 sep. / 19:07
€ 52
94262
28 sep. / 19:07
€ 47
ccpk88
28 sep. / 19:07
€ 42
94262
28 sep. / 18:52
€ 37
JanKlaassens
28 sep. / 14:21
€ 32
Zijlda
28 sep. / 14:21
€ 32
JanKlaassens
28 sep. / 11:18
€ 27
Koenie
28 sep. / 10:21
€ 22
AdG
27 sep. / 20:21
€ 17
Dorotedams
27 sep. / 15:06
€ 12
Major_Gowen
27 sep. / 15:05
€ 7
Dorotedams
27 sep. / 15:05
€ 5
Major_Gowen
25 sep. / 19:21
€ 3
Etto
25 sep. / 11:59
€ 1