Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd
Caroline Koenders - Geen titel
Piet Warffemius - Zonder titel
Michael Winkel - These Boots are made For Walking
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1922 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 61 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig, vroeg werk van de Utrechtse kunstenaar en muziekrecensent Gerard Bergman. Potloodtekening op papier in Jugendstil-achtige stijl, gesigneerd en gedateerd (“Dec. 1922”). In nette lijst en met zuurvrij passe-partout, maar zonder glas. In goede conditie; ik weet niet of het geel bij de rechterhand een verkleuring of opzet is. Museumglas ervoor en het is een pareltje.
Afmetingen: 74cm x 41cm (incl. lijst), 61cm x 24cm (binnen passe-partout)
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Ik weet niet of het geel bij de rechterhand een verkleuring of opzet is | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-9-2020 om 13:46 |
Eindtijd | 28-9-2020 om 19:20 |