Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie brede ets van Gerard van Rooy met de titel: Bij de vecht (Oud Zuilen). De ets komt uit 1972 en is linksonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Nummer: 9/40 E.A. Afmetingen ets: H8,5 x b31,2 cm.
Literatuur: Maaswinkel 1972-15, printed in 30 and 40 copies
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Startzeit | 14-1-2018 um 23:25 |
Endzeit | 21-1-2018 um 21:25 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |