Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi, kleurrijk werk van Gerdi Bouws. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘86), getiteld (“II”) en genummerd (13/20). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad en er is een verkleuring binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met een nieuw passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 57cm x 48cm (blad), 51cm x 41cm (beeld)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 17-11-2017 um 19:53 |
Endzeit | 1-12-2017 um 20:53 |