Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Mooi, kleurrijk werk van Gerdi Bouws. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘86), getiteld (“II”) en genummerd (13/20). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad en er is een verkleuring binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met een nieuw passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 57cm x 48cm (blad), 51cm x 41cm (beeld)
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-11-2017 à 19:53 |
Heure de fin | 1-12-2017 à 20:53 |