Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie handgesigneerde lithografie van de Duitse kunstenaar Gisela Kleinschmidt. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!
Kunstenaar: Gisela Kleinschmidt
Titel: Compositie II
Lithografie, gesigneerd. Genummerd HC 147/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Startzeit | 29-4-2017 um 14:10 |
Endzeit | 13-5-2017 um 15:10 |