Jenny Holzer - Protège-moi de ce que je veux
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Bob Immink - "Botters" (voir étiquette au dos) sur l'IJsselmeer
Albert Mulder - Asters en pot de fleurs
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie handgesigneerde lithografie van de Duitse kunstenaar Gisela Kleinschmidt. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!
Kunstenaar: Gisela Kleinschmidt
Titel: Compositie II
Lithografie, gesigneerd. Genummerd HC 147/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Expédition | |
Heure de début | 29-4-2017 à 14:10 |
Heure de fin | 13-5-2017 à 15:10 |