Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1985 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 48 x 46 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi geometrische zeefdruk van Hans Klaui. Kan worden afgehaald en bekenen in onze galerie, Rotor in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 7-8-2023 um 10:32 |
Endzeit | 21-8-2023 um 20:16 |