Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie collectie van vijf handgesigneerde etsen uit de serie "Artists of the World". Vw. de handige formaten gemakkelijk in te lijsten. Tip! Ook leuk als kunstkado!
Kunstenaars: Dipak Banerjee, Beckers, Hans Sperschneider
Titels: Padora, Amsterdam I en II, Stadsgezicht, Zeegezicht
Handgesigneerd. Genummerd H.C. 2/150; H.C. 150/150; H.C. 147/150; H.C. 54/150; H.C. 139/150
Afmeting bladen: 15 x 14 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Startzeit | 16-8-2017 um 22:07 |
Endzeit | 31-8-2017 um 21:07 |