Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Hendrik Weegewijs. Titel: wasdag. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H16 x b24,5 cm. Afmetingen voorstelling: H7 x b11,5 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Het Item kan, op risico van de koper, in een envelop, tussen karton, worden verzonden. Kosten Nederland: 5,50. Kosten België: 9,50.
ZZZW
Startzeit | 5-5-2018 um 20:13 |
Endzeit | 11-5-2018 um 21:13 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |