Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Henri de Haas. Titel: Vrouw met hond V. Nummer: 4/10. Jaar: 1968. Afmetingen blad: H57 x b 76,5 cm. Afmetingen voorstelling: H39,5 x b51,5. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Startzeit | 16-4-2018 um 0:15 |
Endzeit | 27-4-2018 um 21:15 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |