Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Henri de Haas. Titel: Vrouw met hond V. Nummer: 4/10. Jaar: 1968. Afmetingen blad: H57 x b 76,5 cm. Afmetingen voorstelling: H39,5 x b51,5. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Expédition | |
Heure de début | 16-4-2018 à 0:15 |
Heure de fin | 27-4-2018 à 21:15 |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |