Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Willem G.F. Jansen - Aquarell-/Tuschezeichnung, Segelschiff im Winter – gerahmt
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1945 bis 1999 |
Signiert | Hand signiert |
Leuke houtsnede, ex-libris van de Duitse kunstenaar Herbert Ott, gemaakt voor een boek van Paul Ultsch. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!
Kunstenaar: Herbert Ott
Titel: Erotische afbeelding (voor boek Paul Ultsch)
Houtsnede, handgesigneerd
Afmeting 11 x 9 cm
VERZENDING
U betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Kleine werken kunnen op verzoek niet aangetekend worden verzonden, als brievenbus-post. De kosten zijn dan 5,00 euro per zending, ongeacht het aantal aankopen. Verzending is in dat geval op eigen risico.
Sendung | |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Startzeit | 26-4-2017 um 19:40 |
Endzeit | 30-4-2017 um 19:40 |