Arabia - Gustaf Nyholm - Aphrodite aus weiß glänzendem Porzellan
George Heidweiller - Arbeit aus dem Jahr 2011
Paul de Lussanet - Liegender Akt - Siebdruck
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzonder mooi en vroeg werk van Hetty Brink (1947)
Materiaal en techniek:Grote Kleurenets op stevig papier. Eigen druk.
Titel: Z.T.. Dus ik heb de eerste die bij mij opkwam maar gebruikt..-De 3 gezusters-
Afmetingen totaal, incl. lijst: 70 x 80 cm.
Afmetingen beeld: 49 x 64 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd.
Jaar: 1980.
Oplage: 17/20.
Ingelijst: Ja, in een mooie aluminium lijst.
Conditie: In prima staat.
Afhandeling: Afhalen in Voorschoten (Tussen Leiden en Den Haag) geniet onze voorkeur en is uiteraard kosteloos.
Voor Verzending met Swift Koeriers, ook naar België, zie de tarieven onderaan deze pagina. Hier komen wel € 4,- verpakking- en handlingskosten bij.
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 16-6-2018 um 10:58 |
Endzeit | 29-6-2018 um 19:32 |