Carlo Moretti - Vase Florence en opaline avec flammes
Piet Fioole - sérigraphies signées à la main en trois parties | '96 100' | 1996
Antoon Hemert - gravure en couleurs : Hofje van Loo ou St.-Elisabeths Gasthuishofje à Haarlem
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijzonder mooi en vroeg werk van Hetty Brink (1947)
Materiaal en techniek:Grote Kleurenets op stevig papier. Eigen druk.
Titel: Z.T.. Dus ik heb de eerste die bij mij opkwam maar gebruikt..-De 3 gezusters-
Afmetingen totaal, incl. lijst: 70 x 80 cm.
Afmetingen beeld: 49 x 64 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd.
Jaar: 1980.
Oplage: 17/20.
Ingelijst: Ja, in een mooie aluminium lijst.
Conditie: In prima staat.
Afhandeling: Afhalen in Voorschoten (Tussen Leiden en Den Haag) geniet onze voorkeur en is uiteraard kosteloos.
Voor Verzending met Swift Koeriers, ook naar België, zie de tarieven onderaan deze pagina. Hier komen wel € 4,- verpakking- en handlingskosten bij.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-6-2018 à 10:58 |
Heure de fin | 29-6-2018 à 19:32 |