Albert Zwartjes - Aquarell. Häuser für die Kirche
Nicht oder unleserlich signiert - Rotterdamer St.-Laurentius-Kirche
Nicht oder unleserlich signiert - Rotterdam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Werk van de Amerikaanse kunstenaar James Brown (1951)
Titel: The Anchor Board
Jaar: onbekend
Techniek: Lithografie
Afmeting afbeelding: 54,5x48,5 op 72x64 cm
Oplage: 15 ex.
Gesigneerd, getiteld en genummerd
Materiaal: Stevig papier.
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten:
Startzeit | 14-12-2013 um 21:16 |
Endzeit | 28-12-2013 um 21:16 |