Peter Klashorst - Acrylique sur toile, MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Fleur du DESERT
Philippe de Cantillon - Château de Heeze (Amusements du Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Vase rouge à décor de fleurs
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Werk van de Amerikaanse kunstenaar James Brown (1951)
Titel: The Anchor Board
Jaar: onbekend
Techniek: Lithografie
Afmeting afbeelding: 54,5x48,5 op 72x64 cm
Oplage: 15 ex.
Gesigneerd, getiteld en genummerd
Materiaal: Stevig papier.
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten:
Expédition | |
Heure de début | 14-12-2013 à 21:16 |
Heure de fin | 28-12-2013 à 21:16 |