Jan Martens - Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst
Rhani Mohabiersing - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Werk van de Amerikaanse kunstenaar James Brown (1951)
Titel: The Anchor Board
Jaar: onbekend
Techniek: Lithografie
Afmeting afbeelding: 54,5x48,5 op 72x64 cm
Oplage: 15 ex.
Gesigneerd, getiteld en genummerd
Materiaal: Stevig papier.
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten:
Starttijd | 14-12-2013 om 21:16 |
Eindtijd | 28-12-2013 om 21:16 |