Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Jan Cox uit 1977. Titel: De weelde van vrouwen en paarden van Rubens. Deze litho komt uit de map dit special uitgegeven is voor het Rubens jaar (1977). Afmetingen: 75 x 55 cm. Nummer: XVI/XX. Bij de litho is een gedicht van Patrick Conrad (gesigneerd door Patrick Conrad met potlood). De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Dit werk wordt voor de laatste keer aangeboden op Kunstveiling!
Conditie: in goede staat. Linksonder zitten op de witte rand wat lichte oxidatievlekjes. Deze vallen onder de passe-partout bij inlijsting.
ZZBEL
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 6-3-2018 um 11:02 |
Endzeit | 19-3-2018 um 20:02 |