Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977
Selwyn Senatori - Die Espresso Boys (Könige des Kaffees)
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
afmeting ets/gravure 274 x 347 mm.
vervaardigd: 1677 - 1679, gesigneerd in plaat, aan de onderkant een klein scheurtje zit ongeveer 2 cm. van de plaatrand
met tekst: "D'afbeelding hoe men de Magistraet en Geestelyckheyt der stadt Amsterdam heeft uytgeleydt, en t' scheep gebraght den 26 May. 1578"
verzendkosten Nld. 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen