Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977
Selwyn Senatori - Les Espresso Boys (les rois du café)
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
afmeting ets/gravure 274 x 347 mm.
vervaardigd: 1677 - 1679, gesigneerd in plaat, aan de onderkant een klein scheurtje zit ongeveer 2 cm. van de plaatrand
met tekst: "D'afbeelding hoe men de Magistraet en Geestelyckheyt der stadt Amsterdam heeft uytgeleydt, en t' scheep gebraght den 26 May. 1578"
verzendkosten Nld. 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen
Expédition | |