Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
afmeting ets/gravure 274 x 347 mm.
vervaardigd: 1677 - 1679, gesigneerd in plaat, aan de onderkant een klein scheurtje zit ongeveer 2 cm. van de plaatrand
met tekst: "D'afbeelding hoe men de Magistraet en Geestelyckheyt der stadt Amsterdam heeft uytgeleydt, en t' scheep gebraght den 26 May. 1578"
verzendkosten Nld. 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen