Herman Brood - Testarossa

Herman Brood - Testarossa kopen? Bied vanaf 400!
Herman Brood - Testarossa kopen? Bied vanaf 400!Herman Brood - Testarossa kopen? Bied vanaf 400!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 67 x 76 cm (h x b)
Incl. lijst 72 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 144/200
Herman Brood was een legendarische zanger, kunstschilder, pianist, acteur en auteur. Hij was de Nederlandse belichaming van het hedonistische credo Sex, drugs & rock 'n' roll. Een geliefd volksfiguur in zijn thuisland, insider in de Amerikaanse muziekscene, en invloedrijk levenskunstenaar van wereldklasse.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Damme, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 5,90
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (111)

Geplaatst door  HansVH1
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
82 cm
72 cm
76 cm
67 cm