Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets

Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!
Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!Rob C. Kila - Terschelling, Molenstraat met de Brandaris - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Rob C. Kila (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Techniek Ets
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 8.5 x 12 cm (h x b)
Incl. lijst 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 26/150

Plaatrand 8.5 x 12 cm.
Achter een  helder passepartout en glas.
In een goede kwaliteit lijst.
De lijst heeft geringe slijtschade.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 20,00

Rob C. Kila (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Miles
1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (110)
29 cm
23 cm
12 cm
8.5 cm