Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie ets van Jan Prins uit 1992. Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (6/12). In uitstekende conditie, blad alleen heel licht verkleurd.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 29cm x 19cm (beeld)
ZZZW
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 11-2-2019 um 23:34 |
Endzeit | 16-7-2019 um 12:35 |