Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Jurjen Fontein met de titel: Korenschoven. De zeefdruk is rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar gesigneerd. Nummer: E.A. 2-10. Afmetingen: h46 x b65,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.
ZZLS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 2-9-2017 um 13:47 |
Endzeit | 10-9-2017 um 20:47 |