Vincent van Ginneke - Jahresobjekt der Glaskunstmesse 1999
Hank Beelenkamp - Tanzende Frau
Carol van den Boom-Cairns - Mutter mit Kleinkind
Vincent Dame - Keramik, Neugeborenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
4 etsen op 1 blad van Kees Buurman. Jaar: 1977 ( februari)Titel: ......1 t/m 4 Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd (2/77), met potlood, door de kunstenaar. Afmetingen blad: H53 x b38 cm. Afmetingen per ets: H10x b10 cm (4x). Conditie: in goede staat.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 21-12-2017 um 9:48 |
Endzeit | 29-12-2017 um 20:53 |