Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Kees Buurman. Titel: gezin aan het meer. Nummer: 3/5. Jaar: 1963 (november). Afmetingen litho incl. passe partout blad: h35 x b49,5 cm. Afmetingen voorstelling: h22,5 x b27 cm. De litho is linksonder gesigneerd en gedateerd (11/63). De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZRD
Startzeit | 9-5-2018 um 18:22 |
Endzeit | 17-5-2018 um 20:22 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |