Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Kees Buurman.. Nummer: Wpr. d'artiste. Afmetingen litho incl. passe partout blad: h35 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: h20,5 x b26,5 cm. De litho is niet gesigneerd. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZRD
Startzeit | 9-5-2018 um 18:23 |
Endzeit | 17-5-2018 um 19:23 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |