Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Kees Buurman
Voorstelling van een vrouw op een stoel
Ets onder passepartout, beeldmaat 10x7,5, p.p.maat 49x33
Gesigneerd l.o. 'Kees Buurman', gedateerd '7/61'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 19-10-2017 um 18:20 |
Endzeit | 31-10-2017 um 12:20 |