Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een van de grootste houtdrukken van Klaas Gubbels 'La Ribeyre' uit 2009.
Het werk is verdiept ingelijst in een fraaie, licht houten, essenkleurige lijst.
De houtdruk is gesigneerd en genummerd; oplage slechts 30 stuks. Mint groen met zwart, destijds uitgebracht door Parc-edtions.
Werk en lijst zijn in zeer goede conditie, afmetingen incl. lijst: 175 x 135 cm.
Gezien het formaat wordt het werk kostenloos bezorgd in heel Nederland.
Startzeit | 2-9-2017 um 20:54 |
Endzeit | 9-9-2017 um 20:54 |
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |