Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
De afmeting van de afbeelding van de kleurets RESTAURANT IN AIX is 40 x 50 en het gehele blad meet 50 x 60. De kleurets is door de kunstenaar gesigneerd en van titel en oplage 21/90 voorzien, het jaartal is 1989. Rond de afbeelding is een lichte rand waarneembaar van het passe-partout waarin deze ets geplaatst is geweest, de conditie is daarom goed te noemen. De kleurets wordt zonder lijst aangeboden en de garantieregeling van Kunstveiling is op dit aanbod van toepassing. De verzending is aangetekend via PostNL.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heiloo, Niederlande |
Ort des Objekts | Heiloo, Niederlande |
Startzeit | 8-2-2017 um 17:40 |
Endzeit | 22-2-2017 um 21:40 |