Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De afmeting van de afbeelding van de kleurets RESTAURANT IN AIX is 40 x 50 en het gehele blad meet 50 x 60. De kleurets is door de kunstenaar gesigneerd en van titel en oplage 21/90 voorzien, het jaartal is 1989. Rond de afbeelding is een lichte rand waarneembaar van het passe-partout waarin deze ets geplaatst is geweest, de conditie is daarom goed te noemen. De kleurets wordt zonder lijst aangeboden en de garantieregeling van Kunstveiling is op dit aanbod van toepassing. De verzending is aangetekend via PostNL.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heiloo, Nederland |
Objectlocatie | Heiloo, Nederland |
Starttijd | 8-2-2017 om 17:40 |
Eindtijd | 22-2-2017 om 21:40 |