Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
LEONOR FINI ( 1908-1996 ).
Originele litho gemaakt voor een herdruk van het boek Carmilla door Joseph Sheridan le Fanu. (1814-1873).
Originele oude litho met hoofdpersonen uit het boek.
Oplagenummer: l.o. E.A. XIII/XX in potlood.
Signatuur: r.o. Gesigneerd met potlood.
L.o. Reliëf stempel KAT. Los blad.
Afmetingen blad: 56 cm bij 46 cm.
Afmetingen beeld: 44,5 cm bij 37 cm.
Jaar: 1983.
Materiaal: Litho op geschept en stevig papier.
Conditie: Goede staat. Papier is door ouderdom licht verkleurd.
Verzendkosten (aangetekend): 12,50 Euro. (binnen Nederland) Naar België: 20,- Euro.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Startzeit | 12-5-2018 um 5:24 |
Endzeit | 18-5-2018 um 21:24 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |