Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
LEONOR FINI ( 1908-1996 ).
Originele litho gemaakt voor een herdruk van het boek Carmilla door Joseph Sheridan le Fanu. (1814-1873).
Originele oude litho met hoofdpersonen uit het boek.
Oplagenummer: l.o. E.A. XIII/XX in potlood.
Signatuur: r.o. Gesigneerd met potlood.
L.o. Reliëf stempel KAT. Los blad.
Afmetingen blad: 56 cm bij 46 cm.
Afmetingen beeld: 44,5 cm bij 37 cm.
Jaar: 1983.
Materiaal: Litho op geschept en stevig papier.
Conditie: Goede staat. Papier is door ouderdom licht verkleurd.
Verzendkosten (aangetekend): 12,50 Euro. (binnen Nederland) Naar België: 20,- Euro.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Expédition | |
Heure de début | 12-5-2018 à 5:24 |
Heure de fin | 18-5-2018 à 21:24 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |