Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1983 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 52 x 65 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 53.5 x 66.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 21/35 |
Gesigneerd l.o. van Dreven 83, r.o 21/35
Maarten van Dreven (1941 - 2001)
Maarten van Dreven behoorde in de jaren zeventig met zijn vrienden Pat Andrea en Jurjen de Haan tot de Haagse ‘Nieuwe Realisten’. Deze kunstenaars hadden op de Haagse academie les gehad van Co Westerik en stonden min of meer onder diens invloed. Maarten van Dreven was aanvankelijk opgeleid als mode-ontwerper, wat vaak te zien is aan de motieven in zijn werk. Hij was van 1963 tot 1991 docent op de Hogeschool voor de Kunsten te Arnhem.
herkomst KPN Kunst & Vormgeving
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 26-1-2023 um 18:26 |
Endzeit | 4-2-2023 um 22:12 |