Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Marinus Pieter Semeijn
Voorstelling van molens in de zogenaamde Driemanspolder
Losbladig, beeldmaat 26x21, bladmaat 32x24
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Mar.P.Semeyn '26'
Getiteld l.o. 'De Driemanspolder'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 11-12-2017 um 10:27 |
Endzeit | 17-12-2017 um 15:27 |