Jan Martens - Acrylique sur panneau, Sans titre - Encadré
Rhani Mohabiersing - Caspar rêvant
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets door Marinus Pieter Semeijn
Voorstelling van molens in de zogenaamde Driemanspolder
Losbladig, beeldmaat 26x21, bladmaat 32x24
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Mar.P.Semeyn '26'
Getiteld l.o. 'De Driemanspolder'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-12-2017 à 10:27 |
Heure de fin | 17-12-2017 à 15:27 |